Spamownik

Aby uniknąć zbędnego spamu pod postami, o nowych notkach na swoich blogach proszę informować mnie tutaj ;) Jeżeli chcecie, żebym odwiedziła Waszą stronę, również możecie się tu zareklamować.

19 komentarzy:

 1. deklaruję się do odwiedzania mojej stronki xd

  OdpowiedzUsuń
 2. (reklama)
  Cześć!
  Wiem, że SPAM jest zły i brzydki, ale chyba jest to jedyna droga, aby wypromować bloga.
  Być może miałaś/eś albo masz problemy z matematyką, jednak teraz pojawił się całkiem nowy blog LEKCJA MATEMATYKI który pomoże Ci zrozumieć królową nauk! :)
  Pozdrawiam serdecznie
  lekcja-matematyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowy rozdział!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na 1 rozdział na nowym blogu :D
  http://sharlyns-dark-life.blogspot.com/
  I na starego bloga :>
  http://szkolnaciemnosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Amy Moore jest prawie pewna, że nie wybiorą ją po raz drugi. Mija dokładany rok od obietnicy czternastolatki. Dziewczyna ciężko ćwiczyła na treningach, chcąc wywiązać się z przysięgi i wygrać Głodowe Igrzyska mając osiemnaście lat. Wszystko szło zgodnie z planem, gdyby nie jedna mała karteczka na trzecich dożynkach Amy…
  Opowiadanie jest oparte na książce Igrzysk Śmierci autorstwa Suzanne Collins.


  Zapraszam - igrzyska-amy-moore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Siedemnastoletnia dziewczyna imieniem Irmis Mercer po śmierci swoich rodziców trafia pod opiekę dziadków. Starsze małżeństwo chętnie pragnie zaopiekować się swoją wnuczką, mimo, że widziało ją zaledwie kilka razy. Gdy nastolatka trafia do domostwa swoich krewnych ci witają ją całą serią przestróg. Wkrótce dziewczyna poznaje sekret, który skrywali jej rodzice. Dowiaduje się o istnieniu niezwykłej krainy. Przenosi się do świata, który przez wieki był schronieniem czarodziejskich istot żyjących według pradawnych reguł. Zamieszkiwany przez zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Czy Irmis złamie zakaz i uwolni siły zła? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, które przeniesie Cię do krainy magicznych postaci.

  [http://wave-memories.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 7. Reklamuje swojego bloga o fantastyce : http://fantasy-bestiarium.blogspot.com

  oraz o okultyźmie : http://magija-ouija.blogspot.com

  ^^


  ............................ REKLAMA>>>>>>>>>>>>>!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. http://opowiadaniazglowywziete.blogspot.com/2013/03/przywitanie-d.html
  Zapraszam :D

  OdpowiedzUsuń
 9. http://your-hope-for-life.blogspot.com

  Blog o Justinie oraz Michelle. Akcja rozgrywa się zarówno w poprawczaku, jak i poza nim. Historia pełna przemocy i miłości. Zapraszam!

  W blas­ku no­cy, sie­działem na brzegu łóżka wdychając ciężkie po­wiet­rze nieobec­nego, zwykłego życia. Za każdym ra­zem, gdy wsta­wałem, od­czu­wałem tra­piący mnie brak blis­kości, tra­wiący we mnie resztki człowie­czeństwa. Z kie­sze­ni wy­ciągnąłem pa­piero­sa i ma­nifes­tując swój sprze­ciw wo­bec śmier­ci wziąłem go do ust. Mój każdy dzień był ta samą his­to­rią opo­wie­dzianą po ty­siąckroć, różniącą się je­dynie datą prze­kazu. Moje emoc­je obu­marłe niczym ra­dość w ser­cu niewol­ni­ka. Wnet zer­wał się za oknem wiatr, który swym pod­muchem zma­zał grunt obojętności z mojej twarzy.
  (...)

  Wszys­tko zaczęło się ba­nal­nie. Ot, przy­pad­ko­we spot­ka­nie. Każde z nas cze­goś szu­kało, cze­goś potrzebowało. Jedno spotkanie wystarczyło by zmienić nas, nasze całe dotychczasowe życie. Każda kolejna chwila pełna smutku, radości, zawodu, uczuć, niepewności, roztargnienia, troski i innych uczuć wzmacniała więź, która nas łączyła.

  OdpowiedzUsuń
 10. Londyn- miasto gdzie dzieją się dziwne rzeczy. Idąc ulica możesz spotkać swego idola lub idolkę. Możesz też zakochać się od pierwszego wejrzenia, lub nagle wpaść na kogoś wyjątkowego. To właśnie tutaj wychowali się najwięksi szczęściarze. Pattie i Emma mieszkają w starej ruderze , gdzie mogą tylko wspominać czasy kiedy mieszkali w willi z mamą i tatą. Pewnego dnia Pattie płakała nad grobem matki, kiedy poznała Jessy. I tak zaczęła się wielka przyjaźń. James i Rick to sąsiedzi Pattie i Emmy. Różnica polega na tym, że mieszkają w przytulnym domu z rodzicami. Pattie i Emma od pewnego czasu nie mogą znaleźć wspólnego języka.Kiedyś Rick siedział w poprawczaku za narkotyki, wyciągnęła go Pattie, ale sama zaczęła brać. Niespodziewanie jeden dzień zmienia wszystko. Pattie poznaje kogoś kto wywraca jej życie do góry nogami. Czy przyjaźń przetrwa wszystko? Czy Emma i Pattie znajdą wspólny język? Czy Pattie uwierzy w miłość? Czy Jessy wyzna Jamesowi co do niego czuje?

  http://livethemomentpattie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wiem czy czytałaś Niezgodną.
  Piszę blog na podstawie tej książki, ale nawet jeśli jej nie czytałaś proszę, żebyś i tak zobaczyła, bo staram się tak wszystko tłumaczyć ;)
  http://ja-i-moja-niezgodnosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Zostawiam na siebie namiar :D

  Ona ma wszystko, kasę, ubrania, nadmiar jedzenia. Może robić, co jej się podoba. Jednak, kiedy nadchodzą Dożynki, zgłasza się, żeby wziąć udział w Igrzyskach. Co nią kieruje? Chce popełnić samobójstwo, pragnie sławy, czy chce się zobaczyć ze swoją miłością? zobacz! 67hunger-games.blogspot.com

  I drugi, założony wczoraj, Fanfick o Niezgodnej ;) 67hunger-games.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o matko, dopiero teraz zauważyłam XD
   FF o Niezgodnej: http://witamy-w-dystopijnym-swiecie.blogspot.com/

   Usuń
 14. Niebezpieczna, seksowna, drapieżna, władcza. Te słowa mogą kojarzyć Ci się tylko z jedną osobą. I to jest Jennifer McCalister - siostra wielkiego Anasso, króla demonów, który może Cię zabić spojrzeniem, zresztą jak ona.

  Jack jest przystojnym i raczej spokojnym wampirem, żyjącym na własną rękę. Ale wszystko się zmienia, gdy kobieta, o której marzył przez kilkadziesiąt lat, przyjeżdża do jego miasteczka. Fantazje, które codziennie budziły go w środku nocy, staną się prawdą.

  Ale czy szczęście może trwać wiecznie? Nigdy.
  Czy mogą stworzyć nową miłosną parę? Nigdy.
  Więc będzie to ZAKAZANA MIŁOŚĆ.

  Namiętność. Problemy. Seks. Niebezpieczeństwo. Miłość. Demony. Fantazje. Rodzina.
  Zapraszam:
  do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. "Moje życie to jedno wielkie pasmo nieszczęść. Moje życie to cierpienie, upodlenie, ból, żal, smutek, gorycz, rozpacz, brak akceptacji i odrzucenie. Ale w życiu każdego człowieka pojawia się jakiś promyk nadziei… Mój pojawił się, kiedy poznałam właśnie jego."

  Serdecznie zapraszam na www.non-clamabit.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 16. "Należę do starożytnej, potężnej rasy. Nikt tak naprawdę nic o nas nie wie. Żyjemy w małej, ścisłej społeczności. Przedwieczni, nieśmiertelni, wszechmocni… żywimy się wiarą w nas. W jednym ze światów nazywają nas Demonami, w innym Nieśmiertelnymi, w jeszcze innym Asasynami Życia. W waszym świecie, określa się nas jako bogów.
  Horus, Zeus, Anubis, Hera, Jowisz, Mars, Skadi, Odyn… wszyscy byli nami. Stwórcami. Raz na kilkaset lat rodzi się dobry i zły Nieśmiertelny. Ludzi zazwyczaj wtedy tworzą nową kulturę… problem w tym, że gdy wychodzimy z naszego świata, jesteśmy niemal bezbronni. Śmiertelni. Dlatego to jest dla nas kara, do innych światów jesteśmy zsyłani tylko wtedy, gdy ktoś z nas zrobi coś strasznego… zabije kogoś, zniszczy świat, będzie chciał przejąć władzę…
  A ja się urodziłam. To było moje przewinienie. Wyrocznia przepowiedziała, że zniszczę wszystkich Nieśmiertelnych… więc rozdarli portal, wrzucili kołyskę do niego i zniszczyli na zawsze wejście do tego świata… problem w tym, że zapomnieli odebrać mi moje moce… i nie powiedzieli, jak ich używać. "

  " - Cóż, myślę, że należy się pani coś z naszej strony. - uśmiechnął się detektyw Jin.
  - Racja. Co możemy dla pani zrobić? - spytał uprzejmie Stone. Nie zastanawiałam się ani chwili. Odpowiedź sama wypłynęła z moich ust.
  - Chciałabym uczestniczyć w śledztwie."

  "Żeby złapać złodzieja wyślij złodzieja... żeby złapać mordercę, wyślij mordercę"
  "- Ej ludzie... chyba coś przeoczyliście. - powiedziałam głośno. - Coś dużego. Naprawdę, dużego. - dodałam przełykając ślinę. Głos mi się łamał. Nade mną namalowany krwią widniał napis „beware sweetheart. It’s not your turn to play a game. Maybe next time.” Wtedy prasa wdarła się do środka księgarni. "

  Kto jest kim? "8 sekund dla siebie, 2 sekundy dla nas…" 2seconds4us.blogspot.com
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 17. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń

 18. Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  ZAOBSERWUJ
  POLECAM BLOGI, POD WARUNKIEM, ŻE SKOMENTUJESZ MOJEGO

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię :)